DOMEK SUPERIOR

DOMEK SUPERIOR PLUS

 

DOMEK DELUX

DOMEK PUCHATEK

Noclegi zapewniamy w siedmiu czteroosobowych domkach letniskowych DeLux i siedmiu pięcioosobowych domkach letniskowych Superior.

Goście mogą także nocować w dziesięciu dwuosobowych domkach kempingowych Puchatek. Do dyspozycji gości jest pole namiotowe oraz miejsce na sześć przyczep kempingowych z zasilaniem.

Całość wraz z zapleczem gastronomicznym tworzy wśród rezerwatów przyrody, cichy, kameralny ośrodek relaksacji i wytchnienia. Idealne wakacje dla całej rodziny, gdzie można opalać się, uprawiać sport i odkryć kraj o bogatej przyrodzie. W centrum ośrodka znajduje się zadaszona scena –miejsce na tańce, animacje i występy.

W pawilonie gastronomicznym na prośbę gości organizujemy zabawy przy muzyce i karaoke. Wokół pawilonu jest strefa bezpłatnego wi-fi.

Po 15 września ośrodek wynajmuje domki, ale zaplecze gastronomiczne jest już nieczynne.

Goście korzystają z kuchni w pawilonie sanitarnym do samodzielnego przygotowywania posiłków. Jest to sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowisk jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych.

Urok Mazur warto podziwiać także zimą, kiedy jest tak cicho, że zwierzęta wychodzą z lasu. Leśne ścieżki skrzą się krystalicznym śniegiem, a zamarznięta Krutynia zmienia kolor na błękit nieba.

Od jesieni mamy specjalną, połówkową ofertę

na pobyty cztero, sześcio i ośmiotygodniowe.

Sprzątanie w trakcie pobytu we własnym zakresie gości

INTERAKTYWNA MAPA OŚRODKA PERŁA KRUTYNI
Zanim zarezerwujesz zobacz połozenie domków